1.Agnė Adamonytė (Vilnius M. Mažvydas Secondary School)

2.Irma Adomavičienė (Šiauliai Romuvos Gymnasium)

3.Dileta Aleksandravičienė (Vilnius University, Kaunas Faculty of Humanities)

4.Daiva Palabinskaitė-Amosova (Vilnius Žvėrynas Gymnasium)

5.Loreta Andziulienė (Lithuanian University of Education Sciences)

6.Vaiva Bernatonytė-Ažukienė (Lithuanian University of Educational Sciences)

7.Alma Balnienė (Vilnius Šviesa Primary School)

8.Larisa Baronienė (Kaunas Ąžuolas Catholic Secondary School)

9.Rima Barštienė (Language School "Englishway")

10.Elina Barzdienė (Utena Rapolas Šaltenis Basic School)

11.Vaida Batkauskienė (Vilnius Šviesa Primary School)

12.Gražina Beriozkina (AMES)

13.Birutė Bersėnienė (Lithuanian University of Educational Sciences)

14.Jurgita Bertulienė (Panevėžys Juozas Miltinis Gymnasium)

15.Marija Blonskytė (Vytautas Magnus University)

16.Tatjana Bruskina (Vilnius Santara Secondary School)

17.Nida Burneikaitė (Public Service Language Centre, Vilnius)

18.Birutė Buinevičienė (Klaipėda Vėtrungė Gymnasium)

19.Janina Buitkienė (Lithuanian University of Educational Sciences)

20.Audronė Cibulskienė (Šakių Žiburys Gymnasium)

21.Viktorija Curko (Lentvaris M. Šimelionis Gymnasium)

22.Svetlana Cvetkova (Jonava Basic School)

23.Astra Daugėlienė (Ignalina Česlovas Kudaba Basic School)

24.Aušra Daukienė (Kaunas Maironis Gymnasium)

25.Marija Liudvika Drazdauskienė (Wszechnica Polska, Warsaw)

26.Vilma Eimutienė (Klaipėda Universa Via Basic School)

27.Lina Fedorčenkienė (Vilnius University, Kaunas Faculty of Humanities)

28.Violeta Gančierienė (The General Jonas Žemaitis Military Academy of Lithuania)

29.Izolda Genienė (Past President)

30.Robin Renee Gingerich (LCC International University)

31.Eglė Gintautaitė (Biržai Kaštonų Basic School)

32.Judita Giparaitė (Lithuanian University of Educational Sciences)

33.Lina Gresienė (Kaišiadorys Vaclovas Giržadas Progymnasium)

34.Jūratė Grigorjevienė (Language School Gloria Lingua , Kaunas)

35.Juliana Gromova (Vilnius W. Syrokomla Secondary School)

36.Jūratė Helsvig (Vilnius College)

37.Snieguolė Imbrasienė (Vilnius Abraomas Kulvietis Secondary School)

38.Renata Ivaščenkienė (Šilutė Žibai Primary School)

39.Rasa Jakutavičiūtė-Ricciardi (Vilnius Sietuva Secondary School)

40.Jolanta Jankūnaitė (Vilnius Žiburys Primary School)

41.Svetlana Jarockaja (Vilnius Laisvė Gymnasium)

42.Sandra Jasionavičienė (Lithuanian University of Educational Sciences)

43.Gitana Jodikienė (Kaunas Milikoniai Secondary School)

44.Vida Jonaitienė (Vilnius University, Institute of Foreign Languages)

45.Gertrūda Judeikienė (freelance)

46.Alla Juriavichene (Vilnius Santara Secondary School)

47.Elmyra Jurkšaitienė (Tauragė Versmė Gymnasium)

48.Vaida Kaikarienė (Klaipėda Hermanas Zudermanas Gymnasium)

49.Elena Kakanauskienė (Telšiai Žemaitė Gymnasium)

50.Kalba.lt, Vilnius (contact – Agnietė Žukauskaitė)

51.Virginija Karanauskienė (Šeduva Gymnasium, Radviliškis reg.)

52.Asta Katkevičienė (Vilnius University, Kaunas Faculty of Humanities)

53.Gintaras Kavarskas (Vilnius Tuskulėnai Secondary School)

54.Jelena Kaziukonienė (The General Jonas Žemaitis Military Academy of Lithuania)

55.Džiuginta Kažukauskaitė (Utena R. Šaltenis Basic School)

56.Asta Kirstukienė (Rokiškis J. Tūbelis Progymnasium)

57.Vitalij Klimovič (Vilnius J.I. Kraševskis Secondary School)

58.Jekaterina Kozačišče (Lithuanian University of Educational Sciences)

59.Nida Kožemiakaitė (Vilnius Simonas Daukantas Gymnasium; Lithuanian University of Educational Sciences)

60.Salomėja Krencienė (Šeduva Gymnasium, Radviliškis reg.)

61.Tatjana Kriliuvienė (Kuršėnai L. Ivinskis Gymnasium)

62.Rasa Krulikauskienė (Kaunas Julijanava Catholic Secondary School)

63.Jūratė Kudukienė (Noriūnai Jonas Černius Basic School, Kupiškis reg.)

64.Dovilė Kulvietienė (Kaunas Saulė Gymnasium)

65.Renata Kumštytė (Lithuanian Educational Centre (for deaf and hard of hearing))

66.Giedrė Balčytytė-Kurtinienė (Lithuanian University of Educational Sciences)

67.Jekaterina Kuzborska (Vilnius A. Mickevičius Gymnasium)

68.Viktorija Lapko (Klaipėda Santarvė Basic School)

69.Laura Lasauskienė (Public Service Language Centre, Klaipėda)

70.Irena Laužadienė (Rokiškis J. Tumas-Vaižgantas Gymnasium)

71.Živilė Leinartienė (Šiauliai Juventa School)

72.Robert Leščinskij (Vilnius Gediminas Technical University)

73.Romualda Liutkuvienė (Kaunas J. Jablonskis Gymnasium)

74.Audronė Macijauskienė (Kaunas Milikonių Secondary School)

75.Jūratė Masiulienė (Buivydiškės Primary School, Vilnius reg.)

76.Olga Medvedeva (Public Service Language Centre)

77.Gita Merkytė (Vilnius Jeruzalė Secondary School)

78.Vita Mėlenienė (Ramučiai Gynasium, Naujoji Akmenė)

79.Šarūnė Meškuotienė (Lithuanian Development Centre of Visually Impaired)

80.Rasa Midverienė (Turgeliai Secondary School)

81.Rita Kairelytė-Milaknienė (Rokiškis J. Tumas-Vaižgantas Gymnasium)

82.Jūratė Leite Monteiro (Vilnius Geroji Viltis Secondary School)

83.Aušra Netikšienė (Vilnius College)

84.Miglė Ogorodnikovienė (Vilnius M. Biržiška Gymnasium; OUP representative)

85.Jelena Osipkova (Vilnius College of Social Sciences)

86.Alma Palskienė (Utena Saulė Gymnasium)

87.Birutė Parnaravičiūtė (LVJC)

88.Inga Paužuolienė (Language School Lingua Perfecta, Kaunas)

89.Daiva Petkevičiūtė (Kėdainiai Gymnasium Illustre)

90.Eglė Petronienė (Lithuanian University of Educational Sciences)

91.Vilma Pilipavičienė (Gymnasium of Ugnė Karvelis Academy, Kaunas reg.)

92.Jūratė Pilsudskienė (Neveronys Secondary School, Kaunas reg.)

93.Dalia Pinkevičienė (Vilnius University)

94.Rūta Pivoriūnaitė (Vilnius School of Car Mechanics and Business)

95.Vitalija Pliakuvienė (Klaipėda Ąžuolynas Gymnasium)

96.Elė Pranaitytė (Freelance)

97.Viktorija Prapraitė (Language school Lingua Perfecta, Vilnius)

98.Janina Pukelienė (Tauragė Žalgirių Gymnasium)

99.Andrzej Raczkowski (CUP representative)

100.Sigita Rimeikytė (Šiauliai Sanatorium School)

101.Daiva Riškienė (Vilnius Karalius Mindaugas Secondary School)

102.Staselė Riškienė (Pavenčiai Secondary School, Kuršėnai)

103.Irina Rovda (Vilnius Santara Secondary School)

104.Lina Ruseckienė (Vilnius Rytas Secondary School)

105.Danguolė Česaitytė-Rutkauskienė (Education Centre of Druskininkai, Viečiūnai Basic School)

106.Rita Sabalienė (Rokiškis Romuva Gymnasium)

107.Rasa Sadlauskienė (Kaunas Saulė Gymnasium)

108.Linas Selmistraitis (Lithuanian University of Educational Sciences)

109.Hannah Lucy Shipman (Vilnius University)

110.Vida Sinkevičienė (Vilnius Saulės Gymnasium)

111.Rūta Slavickienė (Kaunas Juozas Urbšys Catholic Secondary School)

112.Renata Sokolovska (Vilnius Senvagė Gymnasium)

113.Rasa Staniūnaitienė (Kaunas Senamiestis Progymnasium)

114.Rasma Stuokienė (Kaunas J. Jablonskis Gymnasium)

115.Neringa Šakinienė (Freelance)

116.Neringa Šarkelytė (The General Jonas Žemaitis Military Academy of Lithuania)

117.Auksė Šerstobojeva (Vilnius Salininkai Secondary School)

118.Asta Šideikienė (Klaipėda School of Tourism)

119.Rasa Šimkevičienė (Šiauliai Simonas Daukantas Gymnasium)

120.Ina Šimkienė (Pagiriai Gymnasium, Vilnius reg.)

121.Eglė Šleinotienė (President of the Language Teachers‘ Association of Lithuania)

122.Nadežda Tikhomirova (Veliuona A. And J. Juškos Gymnasium, Jurbarkas reg.)

123.Nijolė Marija Tikuišienė (Kaunas J. Jablonskis Gymnasium)

124.Jurgita Trapnauskienė (Lithuanian University of Education Sciences)

125.Violeta Tunkūnienė (Panevėžys Juozas Balčikonis Gymnasium)

126.UKMC, Vilnius (contact – Edita Zadarackaitė)

127.Eglė Urbanienė (Išlaužas Basic School, Prienai reg.)

128.Jurgita Urbė (Kaunas Builders‘ Training Centre)

129.Salomėja Urbonaitė (Lentvaris Secondary School No. 1)

130.Kristina Urbonienė (Šiauliai Saulėtekis Gymnasium)

131.Snieguolė Veličkienė (Švenčionys Primary School)

132.Rūta Vyšniauskienė (Academy of Management and Business)

133.Jolanta Vitkauskienė (Lithuanian University of Education Sciences)

134.Lina Vrubliauskienė (Kietaviškės Basic School, Elektrėnai)

135.Renata Zakarienė (Vilnius Šviesa Primary School)

136.Loreta Zavadskienė (Vilnius University)

137.Jurgita Zubienė (Pagiriai Gymnasium, Vilnius reg.)

138.Renata Žemaitienė (Vilnius M. Mažvydas Progymnasium)

139.Jolanta Žygienė (Kaunas Panemunė Primary School)

140.Ingrida Eglė Žindžiuvienė (Vytautas Magnus University)

PARTNER ASSOCIATIONS

PARTNER SCHOOLS