PE SIG MEMBERS 2009

1.     Daiva Amankavičienė (Ukmergė Dukstyna Basic School)

2.      Jolanta Antanavičienė (M. Balinskis Secondary School, Šalčininkai reg.)

3.     Indrė Apanavičiūtė (Kazimieras Baršauskas Basic School, Gižai, Vilkaviškis reg.)

4.     Edita Bagočiūtė (Kęstutis Basic School, Senieji Trakai)

5.     Alma Balnienė (Vilnius Šviesa Primary School)

6.     Elina Barzdienė (Utena R. Šaltenis Basic School)

7.     Jelena Bykova (Klaipėda M. Gorkis Basic School)

8.      Nida Burneikaitė (Vilnius University)

9.     Vilma Butkienė (Vilnius Simonas Daukantas Basic School)

10.   Svetlana Cvetkova (Jonava Primary School)

11.  Eglė Čepulienė (Naujamiestis Secondary School, Panevėžys reg.)

12.  Daiva Čobotienė (Vilnius Genys Primary School)

13.   Salomėja Danielė (Kėdainiai Juozas Paukštelis Basic School)

14.   Aušra Dušauskaitė (Petras Vaičiūnas Basic School, Panoteriai, Kaunas)

15.   Aušra Ernienė (Kėdainiai J. Paukštelis Basic School)

16.   Jurgita Gecevičienė (Alytus Senamiestis Primary School)

17.   Judita Gražulienė (Vilnius Ąžuolynas Basic School)

18.   Vilma Gudeikaitė  

19.   Jolanta Gudienė (Language School "House of English")

20.   Irina Iljeitienė (Vilnius Vilnis Basic School)

21.   Jevgenija Ivleva (Kyviškių Basic School, Vilnius reg.)

22.   Gitana Ivoškaitė (Kaišiadorys Vaclovas Giržadas Secondary School)

23.  Rasa Jakutavičiūtė-Ricciardi (Vilnius Sietuva Secondary School)

24.   Jolanta Jankūnaitė (Vilnius Žiburys Primary School)

25.   Rimanta Jokimaitienė (Vilnius A.Vienuolis Basic School)

26.  Lina Juodytė-Petkė (Aušra Secondary School, Jašiūnai)

27.   Odilija Juzukoniene (Žąsliai Secondary School, Kaišiadorys reg.)

28.  Vaida Kaikarienė (Klaipėda Hermanas Zudermanas Gymnasium)

29.   Violeta Kalandarišvili (Grigiškės Primary School)

30.  Virginija Karanauskienė (Šeduva Gymnasium, Radviliškis reg.)

31.   Gintaras Kavarskas (Vilnius Sausio 13 Secondary School)

32.   Rūta Kiliuvienė (Aukštakalnis Primary School, Utena)

33.  Daiva Klizaitė (Butrimonys Basic School, Šalčininkai reg.)

34.  Oksana Kružikienė (Kazlų Ruda Plutiškės Secondary School)

35.  Justina Kulakovskaja (Sudervė M. Zdziechovkis Basic School)

36.   Vaida Kuncevičienė (Vilnius Genys Primary School)

37.   Saulė Lapinskienė (Vilkaviškis Bishopric (KKC) Secondary School)

38.  Raimonda Liogytė (Eitminiškės Secondary School. Vilnius reg.)

39.  Joana Markovskaja (Keturiasdešimt totorių Basic School, Vilnius reg.)

40.  Jūratė Marozienė (Panevėžys Vyturys Secondary School)

41.   Aušra Matienė (Ringaudai Primary School, Kaunas reg.)

42.  Vera Matulionienė (Vilnius A.Vienuolis Basic School)

43.   Gita Merkytė (Vilnius Jeruzalė Secondary School)

44.  Šarūnė Meškuotienė (Lithuanian Development Centre of Visually Impaired)

45.   Rasa Midverienė (Turgeliai Secondary School)

46.   Vaida Naugolnikienė (Druskininkai Saulė Primary School)

47.  Tamara Paberžienė (Vilnius Svaja School)

48.   Liudmila Paleckaitienė (Ąžuolas Catholic Secondary School, Kaunas)

49.   Birutė Pernaravičiūtė (LVJC)

50.  Vilma Pilipavičienė (Gymnasium of Ugnė Karvelis Academy, Kaunas reg.)

51.  Judita Prielgauskaitė (Martynas Mažvydas Basic School, Tauragė reg.)

52.   Olga Pustoškina (Vilnius Baltupiai Secondary School)

53.  Jolanta Putriuvienė (Plungė Academic A. Jucys Basic School)

54.   Daiva Riškienė (Vilnius Mindaugas Secondary School)

55.   Kristina Rumbutienė (Klaipėda Gedminai Basic School)

56.  Margarita Saurbaeva (Klaipėda Pajūrys Basic School)

57.  Raisa Šapiro (Vilnius Svaja School)

58.  Laima Šukevičiūtė (Vilnius Petras Vileišis Basic School)

59.   Otilija Šurkaitė (Balys Buračas Gymnasium, Karmėlava)

60.   Larisa Tolmačiova (Panevėžys Vyturys Secondary School)

61.  Dalytė Urbonienė (Ąžuolas Catholic Secondary School, Kaunas)

62.   Snieguolė Veličkienė (Švenčionys Primary School)

63.   Milda Velykytė (Onuškis Secondary School)

64.  Jolanta Zapolskienė (Maišiagala Grand Duke Algirdas Secondary School)

65.  Aušra Zemlerienė (Kaunas Juozas Grušas Secondary School)

PARTNER ASSOCIATIONS

PARTNER SCHOOLS